UC Variable Price (6.x-1.3) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Amount
hu: Összeg

en: Add to cart
hu: Kosárba

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: Minimum price
hu: Legalacsonyabb ár

en: Default price
hu: Alapértelmezett ár

en: Radio buttons
hu: Választógombok

en: Drop-down menu
hu: Legördülő menü

en: Other...
hu: Egyéb...
