UC Variable Price (6.x-1.3) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Amount
lt: Suma

en: Add to cart
lt: Į krepšelį

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: Default price
lt: Numatytoji kaina

en: Radio buttons
lt: Akutė

en: Other...
lt: Kita...
