UC Variable Price (6.x-1.4) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Amount
da: Beløb

en: Add to cart
da: Tilføj til indkøbskurv

en: Default price
da: Standardpris

en: Radio buttons
da: Radioknapper

en: Other...
da: Andet...
