UC Variable Price (6.x-1.4) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Amount
fi: Määrä

en: Add to cart
fi: Lisää ostoskoriin

en: Minimum price
fi: Minimihinta

en: Maximum price
fi: Maksimihinta

en: Default price
fi: Vakiohinta

en: Radio buttons
fi: Radionapit

en: Drop-down menu
fi: Alasvetovalikko

en: Minimum: @price
fi: Minimi: @price

en: Maximum: @price
fi: Maksimi: @price

en: You must specify a price.
fi: Hinta on määritettävä.

en: You must specify an amount greater than or equal to @price.
fi: Hinnan on oltava enemmän tai saman verran kuin @price.

en: You must specify an amount less than or equal to @price.
fi: Hinnan on oltava vähemmän tai saman verran kuin @price.

en: Price settings
fi: Hinta-asetukset

en: Other...
fi: Muu...
