UC Variable Price (6.x-1.4) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Amount
nl: Bedrag

en: Add to cart
nl: Aan winkelwagen toevoegen

en: Minimum price
nl: Minimumprijs

en: Default price
nl: Standaard prijs

en: Radio buttons
nl: Keuzeopties

en: Other...
nl: Andere...
