UC Variable Price (6.x-1.5) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Amount
cs: Částka

en: Add to cart
cs: Vložit do košíku

en: Minimum price
cs: Minimální cena

en: Maximum price
cs: Maximální cena

en: Default price
cs: Výchozí cena

en: Radio buttons
cs: Přepínací tlačítka

en: Other...
cs: Jiné...
