UC Variable Price (6.x-1.5) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Amount
pt: Quantia

en: Add to cart
pt: Adicionar ao carrinho

en: Default price
pt: Preço predefinido

en: Radio buttons
pt: Botões de opção

en: Other...
pt: Outro...
