UC Variable Price (6.x-1.5) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Amount
uk: Величина

en: Add to cart
uk: Додати в кошик

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - екстра

en: Default price
uk: Базова ціна

en: Radio buttons
uk: Радіо-кнопки

en: Drop-down menu
uk: Спадне меню

en: Other...
uk: Інший...
