UC Variable Price (6.x-1.5) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Amount
vi: Số lượng

en: Add to cart
vi: Thêm vào giỏ hàng

en: Ubercart - extra
vi: Ubercart - mở rộng

en: Default price
vi: Giá mặc định

en: Other...
vi: Khác...
