UC Variable Price (6.x-1.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Amount
gl: Cantidade

en: Add to cart
gl: Engadir ao carro

en: Default price
gl: Prezo predeterminado

en: Drop-down menu
gl: Menú despregábel

en: Other…
gl: Outro…
