Ubercart 2 VAT support (6.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Cost
mr: किंमत

en: Advanced options
mr: प्रगत पर्याय

en: Note:
mr: टीप:

en: User
mr: सदस्य

en: Price
mr: किंमत
