Ubercart 2 VAT support (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Cost
oc: Còst

en: Advanced options
oc: Opcions avançadas

en: Note:
oc: Nòta :

en: User
oc: Utilizaire

en: Order
oc: Òrdre
