Ubercart VAT Number (6.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Order
hu: Rendelés

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: VAT Number
hu: Adószám

en: Order: Shipping address
hu: Rendelés: Szállítási cím

en: Order: Billing address
hu: Rendelés: számlázási cím

en: Store VAT number
hu: Az üzlet adószáma

en: Show store and customer VAT numbers.
hu: Az üzlet és a vevő adószámának megtekintése.

en: Customer VAT Number
hu: Vevő adószáma

en: VAT Number field is required.
hu: Az adószám mezőt kötelező kitölteni.

en: Order has a valid VAT number
hu: A rendelés érvényes adószámmal rendelkezik

en: Order has a billing country in Europe
hu: Rendelés számlázási címe Európán belüli

en: Order has a shipping country in Europe
hu: Rendelés szállítási címe Európán belüli
