Ubercart VAT Number (6.x-2.0-beta1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Roles
de: Rollen

en: Order
de: Reihenfolge

en: VAT Number
de: Steuernummer

en: Order: Shipping address
de: Bestellung: Versandadresse

en: Order: Billing address
de: Bestellung: Rechnungsadresse
