Ubercart VAT Number (6.x-2.0-beta1) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Order
fi: Järjestys

en: VAT Number
fi: ALV-tunnus

en: Order: Shipping address
fi: Tilaus: Toimitusosoite

en: Order: Billing address
fi: Tilaus: Laskutusosoite

en: Store VAT number
fi: Kaupan ALV-tunnus

en: Show store and customer VAT numbers.
fi: Näytä kaupan ja asiakkaan ALV-tunnukset.

en: Customer VAT Number
fi: Asiakkaan ALV-tunnus

en: Enter your VAT number if applicable.
fi: Syötä ALV-tunnuksesi, jos on.

en: Your VAT Number
fi: ALV-tunnuksesi

en: Our VAT Number
fi: ALV-tunnuksemme

en: VAT number autocomplete callback
fi: ALV numeron automaattitäydennyksen takaisinkutsu

en: Your store VAT number.
fi: Kauppasi ALV numero.

en: The VAT number of the customer.
fi: Asiakkaan ALV numero.

en: VAT Number field is required.
fi: ALV numerokenttä vaaditaan.

en: Order has a valid VAT number
fi: Tilauksella on kelvollinen ALV numero

en: Order has a billing country in Europe
fi: Tilauksella on laskutusosoite Euroopassa

en: Order has a shipping country in Europe
fi: Tilauksella on toimitusosoite Euroopassa

en: Order should have VAT applied
fi: Tilauksessa tulisi olla ALV

en: Ubercart VAT Number
fi: Ubercart ALV numero

en: VAT validation not functional
fi: ALV tarkistus ei toiminnassa

en: Ask for and validate customer's VAT number.
fi: Kysy ja tarkista asiakkaan ALV numero.
