Ubercart VAT Number (6.x-2.0-beta1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Roles
lt: Rolės

en: Order
lt: Tvarka

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: Order: Shipping address
lt: Užsakymas: pristatymo adresas.

en: Order: Billing address
lt: Užsakymas: mokėtojo adresas.
