Ubercart VAT Number (6.x-2.0-beta1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Roles
sv: Roller

en: Order
sv: Ordning

en: VAT Number
sv: Momsregistreringsnummer

en: Order: Shipping address
sv: Beställning: Leveransadress

en: Order: Billing address
sv: Beställning: Fakturaadress

en: Store VAT number
sv: Butikens momsregistreringsnummer

en: Show store and customer VAT numbers.
sv: Visa butikens och kunders momsregistreringsnummer

en: Your VAT Number
sv: Ditt momsregistreringsnummer

en: Our VAT Number
sv: Vårt momsregistreringsnummer

en: Your store VAT number.
sv: Din butiks momsregistreringsnummer.

en: The VAT number of the customer.
sv: Kundens momsregistreringsnummer.

en: Select roles required to enter a VAT number.
sv: Välj roller som måste ange ett momsregistreringsnummer.

en: Required for business customers in EU (eg: BE 0123.456.789).
sv: Krävs för företagskunder inom EU (t.ex. SE012345678901).
