Ubercart Views (6.x-2.0) - en to no translation catalogue (12 entries)

en: Email address
no: E-postadresse

en: Cost
no: Kostnad

en: Country
no: Land

en: Price
no: Pris

en: Order ID
no: Ordre ID

en: List position
no: Listeposisjon

en: No countries found.
no: Ingen land funnet.

en: Order total
no: Total ordre

en: Link this field to its user
no: Koble dette feltet til brukeren

en: Overwrite the value to display for anonymous users
no: Overskriv hva som skal vises til anonyme brukere

en: If selected, you will see a field to enter the text to use for anonymous users.
no: Om valgt vil du se et felt å skrive inn en tekst for anonyme brukere.

en: Text to display for anonymous users
no: Tekst som skal vises til anonyme brukere
