Ubercart Views (6.x-3.0) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Country
bs: Zemlja

en: Weight
bs: Težina

en: Options
bs: Opcije

en: Is less than
bs: Je manje od

en: Is less than or equal to
bs: Je manje od ili jednako

en: Is equal to
bs: je jednako

en: Is greater than or equal to
bs: Je više od ili jednako

en: Is greater than
bs: Je više od

en: Is not equal to
bs: nije jednako

en: Selection type
bs: Tip izbornika

en: Link this field to its user
bs: Linkaj ovo polje na njegovog korisnika

en: This will override any other link you have set.
bs: Ovo će prepisati bilo  koji link koji ste postavili.

en: Overwrite the value to display for anonymous users
bs: Prepiši vrijednost koja će biti prikazana anonimnim korisnicima

en: If selected, you will see a field to enter the text to use for anonymous users.
bs: Ako je odabrano, unesite tekst koji će vidjeti anonimni korisnici u prikazano polje.

en: Text to display for anonymous users
bs: Tekst koji će se prikazati anonimnim korisnicima.
