Ubercart Views (6.x-3.0) - en to da translation catalogue (36 entries)

en: Email address
da: E-mail-adresse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Cost
da: Omkostning

en: Country
da: Land

en: Weight
da: Vægt

en: Back
da: Tilbage

en: Options
da: Valg

en: Is less than
da: Er mindre end

en: Is less than or equal to
da: Er mindre end eller lig med

en: Is equal to
da: Er lig med

en: Is greater than or equal to
da: Er større end eller lig med

en: Is greater than
da: Er større end

en: Is not equal to
da: Er ikke lig med

en: Textfield
da: Tekstfelt

en: Qty
da: Antal

en: Price
da: Pris

en: Invoice
da: Faktura

en: Attributes
da: Attributter

en: Product
da: Produkt

en: Print invoice
da: Udskriv faktura

en: qty
da: antal

en: Order ID
da: Ordre ID

en: Selection type
da: Udvalgstype

en: List position
da: Angiv position

en: No countries found.
da: Ingen lande fundet.

en: Address ID
da: Adresse-ID

en: The default sort criteria in the catalog.
da: Standard sorteringskriterie i kataloget.

en: Order total
da: Ordretotal

en: Link this field to its user
da: Link feltet til dets bruger

en: This will override any other link you have set.
da: Tilsidesætter alle andre links du har angivet.

en: Overwrite the value to display for anonymous users
da: OVerskriv værdien for at vise anonyme brugere

en: If selected, you will see a field to enter the text to use for anonymous users.
da: Viser et felt hvor teksten til anonyme brugere kan indtastes.

en: Text to display for anonymous users
da: Tekst der vises til anonyme brugere

en: Payment Method
da: Betalingsmetode

en: Ubercart Addresses
da: Ubercart Adresser
