Ubercart Views (6.x-3.1) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Title
af: Titel

en: Email address
af: E-posadres

en: Actions
af: Aksies

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Cost
af: Koste

en: Country
af: Land

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: Options
af: Opsies

en: Comment
af: Kommentaar

en: Price
af: Prys

en: Product
af: Produk
