Ubercart Views (6.x-3.1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Email address
am: የኢሜል አድራሻ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም
