Ubercart Views (6.x-3.1) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Country
az: Ölkə

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Options
az: Seçimlər

en: Comment
az: Şərh

en: Is less than or equal to
az: Az və ya bərabərdir

en: Is equal to
az: Bərabərdir

en: Is greater than or equal to
az: Böyük və ya bərabərdir

en: Is greater than
az: Daha böyükdür

en: Is not equal to
az: Bərabər deyil

en: Textfield
az: Mətn sahəsi

en: Selection type
az: Seçim növü

en: Link this field to its user
az: Bu sahəni istifadəçisi ilə əlaqələndirin
