Ubercart Views (6.x-3.1) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Email address
be: Email адрас

en: Actions
be: Дзеянні

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Country
be: Краіна

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Format
be: Фармат

en: Options
be: Налады

en: Comment
be: Каментар

en: Is less than
be: меньш

en: Is less than or equal to
be: меньш альбо роўна

en: Is equal to
be: роўна

en: Is greater than or equal to
be: больш альбо роўна

en: Is greater than
be: больш

en: Is not equal to
be: няроўна

en: Textfield
be: Тэкставае поле
