Ubercart Views (6.x-3.1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Email address
bn: ইমেইল ঠিকানা

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: Format
bn: ফরম্যাট

en: Comment
bn: মন্তব্য
