Ubercart Views (6.x-3.1) - en to cs translation catalogue (46 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Email address
cs: E-mail

en: Actions
cs: Akce

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Cost
cs: Náklady

en: Country
cs: Země

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Format
cs: Formát

en: Total
cs: Celkem

en: Options
cs: Možnosti

en: Creation date
cs: Datum vytvoření

en: Comment
cs: Komentář

en: Is less than
cs: Je menší než

en: Is less than or equal to
cs: Je menší nebo rovno

en: Is equal to
cs: Je rovno

en: Is greater than or equal to
cs: Je větší nebo rovno

en: Is greater than
cs: Je větší než

en: Is not equal to
cs: Není rovno

en: Textfield
cs: Textové pole

en: Qty
cs: ks

en: Price
cs: Cena

en: Add to cart
cs: Vložit do košíku

en: Invoice
cs: Faktura

en: SKU
cs: Kód zboží

en: Attributes
cs: Atributy

en: Product count
cs: Počet produktů

en: Product
cs: Produkt

en: Payment method
cs: Způsob platby

en: Balance
cs: Saldo

en: Pounds
cs: Libry

en: Grams
cs: Gramy

en: Kilograms
cs: Kilogramy

en: Ounces
cs: Unce

en: Print invoice
cs: Vytisknout fakturu

en: Order ID
cs: ID objednávky

en: Selection type
cs: Způsob výběru

en: Zone
cs: Časová zóna

en: Unit of measurement
cs: Měrná jednotka

en: List position
cs: Pozice v seznamu

en: No countries found.
cs: Nebyly nalezeny žádné země.

en: The default sort criteria in the catalog.
cs: Výchozí kritéria pro řazení v katalogu.

en: Payment Method
cs: Způsob platby

en: Delete order
cs: Smazat objednávku
