Ubercart Views (6.x-3.1) - en to cy translation catalogue (23 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Email address
cy: Cyfeiriad e-bost

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Country
cy: Gwlad

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: Format
cy: Fformat

en: Total
cy: Cyfanswm

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Comment
cy: Sylw

en: Is less than
cy: Mae'n llai na

en: Is less than or equal to
cy: Yn llai nag neu yn hafal i

en: Is equal to
cy: Yn gyfartal i

en: Is greater than or equal to
cy: Mae'n fwy nag neu'n hafal i

en: Is greater than
cy: Mae'n fwy nag

en: Is not equal to
cy: Nid yw'n hafal i

en: Price
cy: Pris

en: Payment method
cy: Dull taliad

en: Selection type
cy: Math o ddewis

en: Link this field to its user
cy: Cysylltu'r maes yma i'r defnyddiwr
