Ubercart Views (6.x-3.1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Actions
eo: Agoj

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Country
eo: Lando

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Comment
eo: Komento
