Ubercart Views (6.x-3.1) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Country
eu: Herria

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Format
eu: Formatua

en: Options
eu: Aukerak

en: Creation date
eu: Sortze data

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Is less than
eu: Hau baino txikiagoa

en: Is less than or equal to
eu: Hau baino txikiagoa edo berdina

en: Is equal to
eu: Honen berdina

en: Is greater than or equal to
eu: Hau baino haundiago edo berdina

en: Is greater than
eu: Hau baino haundiagoa da

en: Is not equal to
eu: Honen ezberdina

en: Textfield
eu: Testu-eremua
