Ubercart Views (6.x-3.1) - en to fi translation catalogue (58 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Cost
fi: Maksu

en: Country
fi: Maa

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Format
fi: Muoto

en: Total
fi: Yhteensä

en: Options
fi: Valinnat

en: Creation date
fi: Luontipäivämäärä

en: Comment
fi: Kommentti

en: Is less than
fi: On pienempi kuin

en: Is less than or equal to
fi: On pienempi tai yhtäsuuri kuin

en: Is equal to
fi: On yhtä kuin

en: Is greater than or equal to
fi: On suurempi tai yhtäsuuri kuin

en: Is greater than
fi: On suurempi kuin

en: Is not equal to
fi: Ei ole yhtä kuin

en: Textfield
fi: Tekstikenttä

en: Qty
fi: Määrä

en: Price
fi: Hinta

en: Add to cart
fi: Lisää ostoskoriin

en: Invoice
fi: Lasku

en: SKU
fi: Koodi

en: Attributes
fi: Ominaisuudet

en: Product
fi: Tuote

en: Payment method
fi: Maksutapa

en: Balance
fi: Saldo

en: Pounds
fi: Paunaa

en: Grams
fi: Grammaa

en: Kilograms
fi: Kilogrammaa

en: Ounces
fi: Unssia

en: Print invoice
fi: Tulosta lasku

en: Order ID
fi: Tilaustunnus

en: Selection type
fi: Valintatyyppi

en: Zone
fi: Vyöhyke

en: Unit of measurement
fi: Mittayksikkö

en: List position
fi: Listan sijainti

en: No countries found.
fi: Maita ei löydetty.

en: Link this field to its user
fi: Linkitä kenttä käyttäjäänsä

en: This will override any other link you have set.
fi: Tämä ohittaa kaikki toiset linkit joita olet asettanut.

en: Overwrite the value to display for anonymous users
fi: Ohita tuntemattomille käyttäjille näytettävä arvo

en: If selected, you will see a field to enter the text to use for anonymous users.
fi: Mikäli valittuna, näet kentän johon voit syöttää sisäänkirjautumattomille käyttäjille näytettävän tekstin.

en: Text to display for anonymous users
fi: Kirjautumattomille käyttäjille näytettävä teksti

en: label
fi: etiketti

en: Payment Method
fi: Maksutapa

en: Product attributes
fi: Tuotteen attribuutit

en: !line_item_desc title
fi: !line_item_desc otsikko

en: !line_item_desc amount
fi: !line_item_desc määrä

en: The product list position.
fi: Tuotteen sijainti tuotelistassa.

en: The full name (first and last) of the person paying for the order.
fi: Maksajan koko nimi (etu- ja sukunimi).

en: First Last
fi: Etunimi Sukunimi

en: Last, First
fi: Sukunimi, etunimi

en: Last First
fi: Sukunimi ensin

en: Delete order
fi: Poista tilaus
