Ubercart Views (6.x-3.1) - en to is translation catalogue (31 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Email address
is: Netfang

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Cost
is: Kostnaður

en: Country
is: Land

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Format
is: Stílsnið

en: Total
is: Samtals

en: Options
is: Möguleikar

en: Comment
is: Ummæli

en: Is less than
is: Er minna en

en: Is less than or equal to
is: Er minna en eða jafnt og

en: Is equal to
is: Er jafnt

en: Is greater than or equal to
is: Er stærra en eða jafnt og

en: Is greater than
is: Er stærra en

en: Is not equal to
is: Er ekki jafnt

en: Qty
is: Magn

en: Price
is: Verð

en: Add to cart
is: Setja í körfu

en: Invoice
is: Kvittun

en: SKU
is: VN

en: Product
is: Vara

en: Payment method
is: Greiðsluháttur

en: Print invoice
is: Prenta kvittun

en: No countries found.
is: Engin lönd fundust

en: Product attributes
is: Eigindi vöru

en: Delete order
is: Eyða pöntun
