Ubercart Views (6.x-3.1) - en to lt translation catalogue (42 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Cost
lt: Savikaina

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Format
lt: Formatas

en: Total
lt: Iš viso

en: Options
lt: Nustatymai

en: Comment
lt: Komentaras

en: Is less than
lt: Yra mažiau nei

en: Is less than or equal to
lt: Yra mažiau arba lygu

en: Is equal to
lt: Yra lygus

en: Is greater than or equal to
lt: Yra daugiau arba lygu

en: Is greater than
lt: Yra daugiau nei

en: Is not equal to
lt: Yra nelygus

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: Qty
lt: Vnt

en: Price
lt: Kaina

en: Model
lt: Modelis

en: Add to cart
lt: Į krepšelį

en: Invoice
lt: Sąskaita

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Product count
lt: Prekių skaičius

en: Product
lt: Prekė

en: Payment method
lt: Apmokėjimo būdas

en: Balance
lt: Balansas

en: Pounds
lt: Svarai

en: Grams
lt: Gramai

en: Kilograms
lt: Kilogramai

en: Ounces
lt: Uncijos

en: Print invoice
lt: Atspausdinti sąskaita

en: Order ID
lt: Užsakymo ID

en: Zone
lt: Zona

en: Unit of measurement
lt: Matavimo vienetas

en: List position
lt: Sąrašo pozicija

en: No countries found.
lt: Šalių nerasta

en: The default sort criteria in the catalog.
lt: Numatytas rikiavimas kataloge.
