Ubercart Views (6.x-3.1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया
