Ubercart Views (6.x-3.1) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Email address
os: Email адрес

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Format
os: Формат
