Ubercart Views (6.x-3.1) - en to pl translation catalogue (43 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Actions
pl: Akcje

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Cost
pl: Koszt

en: Country
pl: Państwo

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Total
pl: Razem

en: Options
pl: Opcje

en: Creation date
pl: Data utworzenia

en: Comment
pl: Komentarz

en: Is less than
pl: Mniej niż

en: Is less than or equal to
pl: Mniejszy lub równy

en: Is equal to
pl: Równy

en: Is greater than or equal to
pl: Większy lub równy

en: Is greater than
pl: Większy niż

en: Is not equal to
pl: Nie jest równy

en: Textfield
pl: Pole tekstowe

en: Qty
pl: Ilość

en: Price
pl: Cena

en: Add to cart
pl: Dodaj do koszyka

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Product
pl: Produkt

en: Payment method
pl: Metoda płatności

en: Balance
pl: Bilans

en: Order ID
pl: ID zamówienia

en: Selection type
pl: Typ wyboru

en: Zone
pl: Strefa

en: Nid
pl: ID węzła

en: No countries found.
pl: Nie znaleziono kraju.

en: Link this field to its user
pl: Z odnośnikiem do strony użytkownika

en: This will override any other link you have set.
pl: Zastąpi jakikolwiek inny odnośnik ustawiony dla tego pola.

en: Overwrite the value to display for anonymous users
pl: Anonimowym użytkownikom wyświetlaj co innego

en: If selected, you will see a field to enter the text to use for anonymous users.
pl: Umożliwia wprowadzenie tekstu, który będzie wyświetlany anonimowym użytkownikom zamiast zwykłej zawartości pola.

en: Text to display for anonymous users
pl: Tekst wyświetlany anonimowym użytkownikom.

en: label
pl: etykieta

en: Payment Method
pl: Metoda płatności

en: Product attributes
pl: Atrybuty produktu

en: Product nid
pl: Nid produktu

en: Delete order
pl: Usuń zamówienie

en: Cart ID
pl: ID koszyka
