Ubercart Views (6.x-3.1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Actions
ps: چارې

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Format
ps: بڼه

en: Comment
ps: تبصره

en: Attributes
ps: ځانتياوې
