Ubercart Views (6.x-3.1) - en to ro translation catalogue (37 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Email address
ro: Adresă email

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Country
ro: Țară

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Options
ro: Opțiuni

en: Creation date
ro: Dată creare

en: Comment
ro: Comentariu

en: Is less than
ro: Este mai mic decât

en: Is less than or equal to
ro: Este mai mic sau egal cu

en: Is equal to
ro: Este egal cu

en: Is greater than or equal to
ro: Este mai mare sau egal ca

en: Is greater than
ro: Este mai mare decât

en: Is not equal to
ro: Nu este egal cu

en: Textfield
ro: Câmp de text

en: Qty
ro: Cantitate

en: Price
ro: Preţ

en: Add to cart
ro: Adaugă în coş

en: Invoice
ro: Factura

en: SKU
ro: Cod

en: Attributes
ro: Atribute

en: Product
ro: Produs

en: Payment method
ro: Metodă de plată

en: Balance
ro: Sold

en: Order ID
ro: ID comandă

en: Selection type
ro: Tipul de selecție

en: Unit of measurement
ro: Unitate de măsură

en: List position
ro: Poziţie în listă

en: Link this field to its user
ro: Legați acest câmp la utilizatorul său

en: label
ro: etichetă

en: Payment Method
ro: Metodă de plată

en: Product attributes
ro: Atribute produs

en: Delete order
ro: Ștergeți comanda
