Ubercart Views (6.x-3.1) - en to sr translation catalogue (18 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Country
sr: Земља

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Total
sr: Укупно

en: Comment
sr: Коментар

en: Is less than
sr: Мање од

en: Is less than or equal to
sr: Мање или једнако

en: Is greater than or equal to
sr: Веће или једнако

en: Is greater than
sr: Веће од

en: Price
sr: Цена

en: Add to cart
sr: Додај у корпу

en: Payment method
sr: Начин плаћања

en: Payment Method
sr: Начин плаћања
