Ubercart Views (6.x-3.1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Name
ug: ئىسىم

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Balance
ug: بالانس
