Ubercart Views (6.x-3.2) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Actions
bg: Действия

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Cost
bg: Цена

en: Country
bg: Страна

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Format
bg: Формат

en: Total
bg: Общо

en: Options
bg: Параметри

en: Comment
bg: Коментар

en: Qty
bg: Кол

en: Price
bg: Цена

en: Add to cart
bg: Прибави в количката

en: Product count
bg: Брой на продуктите

en: Product
bg: Продукт

en: Order ID
bg: Поръчка №
