Ubercart Views (6.x-3.2) - en to el translation catalogue (40 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Cost
el: Κόστος

en: Country
el: Χώρα

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Format
el: Μορφή

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Options
el: Επιλογές

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Is less than
el: Είναι μικρότερο/η από

en: Is less than or equal to
el: Είναι μικρότερο/η ή ίσο/η με

en: Is equal to
el: Είναι ίση/ο με

en: Is greater than or equal to
el: Είναι μεγαλύτερο/η ή ίσο/η με

en: Is greater than
el: Είναι μεγαλύτερο/η από

en: Is not equal to
el: Δεν είναι ίσο/η με

en: Textfield
el: Πεδίο κειμένου

en: Qty
el: Τεμ

en: Price
el: Tιμή

en: Add to cart
el: Προσθήκη στο καλάθι

en: Invoice
el: Τιμολόγιο

en: SKU
el: Κωδικός

en: Attributes
el: Χαρακτηριστικά

en: Product
el: Προϊόν

en: Payment method
el: Τρόπος πληρωμής

en: Balance
el: Υπόλοιπο

en: Pounds
el: Λίβρες

en: Grams
el: Γραμμάρια

en: Kilograms
el: Κιλά

en: Print invoice
el: Εκτύπωση τιμολογίου

en: Order ID
el: ID παραγγελίας

en: Selection type
el: Τύπος επιλογής

en: The default sort criteria in the catalog.
el: Ο προεπιλεγμένος τρόπος ταξινόμησης στον κατάλογο.

en: This will override any other link you have set.
el: Αυτό θα παρακάμψει κάθε άλλο σύνδεσμο που έχετε ορίσει.

en: label
el: ετικέτα

en: Payment Method
el: Μέθοδος πληρωμής
