Ubercart Views (6.x-3.2) - en to et translation catalogue (53 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Actions
et: Toimingud

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Cost
et: Maksumus

en: Country
et: Riik

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Format
et: Vorming

en: Total
et: Kokku

en: Options
et: Valikud

en: Creation date
et: Loomise kuupäev

en: Comment
et: Kommentaar

en: Is less than
et: väiksem kui

en: Is less than or equal to
et: väiksem või võrdne

en: Is equal to
et: võrdne

en: Is greater than or equal to
et: suurem või võrdne

en: Is greater than
et: on suurem kui

en: Is not equal to
et: pole võrdne

en: Textfield
et: Tekstiväli

en: Qty
et: Kogus

en: Price
et: Hind

en: Model
et: Mudel

en: Add to cart
et: Lisa ostukorvi

en: Invoice
et: Arve

en: SKU
et: Tootekood

en: Attributes
et: Omadused

en: Product
et: Toode

en: Payment method
et: Makseviis

en: Balance
et: Bilanss

en: Credit card number
et: Krediitkaardi number

en: Pounds
et: Naelad

en: Grams
et: Grammid

en: Kilograms
et: Kilogrammid

en: Ounces
et: Untsid

en: Print invoice
et: Arve printimine

en: Order ID
et: Tellimuse ID

en: Selection type
et: Valiku liik

en: Zone
et: Tsoon

en: Unit of measurement
et: Mõõtühik

en: List position
et: Asukoht loendis

en: No countries found.
et: Riike ei leitud

en: Order Status
et: Tellimuse olek

en: Link this field to its user
et: Lingi see väli tema kasutaja juurde

en: label
et: silt

en: Payment Method
et: Maksmise viis

en: !line_item_desc title
et: !line_item_desc pealkiri

en: !line_item_desc amount
et: !line_item_desc kogus

en: Credit card type
et: Krediitkaardi tüüp

en: Modification date
et: Muudatuse kuupäev

en: Cart ID
et: Ostukorvi ID
