Ubercart Views (6.x-3.2) - en to gl translation catalogue (40 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Actions
gl: Accións

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Country
gl: País

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Format
gl: Formato

en: Options
gl: Opcións

en: Creation date
gl: Data de creación

en: Comment
gl: Comentario

en: Is less than
gl: É menor que

en: Is less than or equal to
gl: É menor ou igual a

en: Is equal to
gl: É igual a

en: Is greater than or equal to
gl: É maior ou igual a

en: Is greater than
gl: É maior que

en: Is not equal to
gl: É diferente de

en: Textfield
gl: Campo de texto

en: Qty
gl: Cant.

en: Price
gl: Prezo

en: Add to cart
gl: Engadir ao carro

en: SKU
gl: Referencia (SKU)

en: Attributes
gl: Atributos

en: Product count
gl: @count suscriptores

en: Product
gl: Produto

en: Payment method
gl: Método de pago

en: Balance
gl: Saldo

en: Print invoice
gl: Imprimir a factura

en: Order ID
gl: ID do pedido

en: Selection type
gl: Tipo de selección

en: Zone
gl: Zona

en: List position
gl: Posición na lista

en: No countries found.
gl: Non se atopan países.

en: Link this field to its user
gl: Ligar este campo ao seu usuario

en: This will override any other link you have set.
gl: Esto sobrescribirá calquer outro enlace que teña establecido.

en: Overwrite the value to display for anonymous users
gl: Sobrescribir o valor que mostrar aos usuarios anónimos

en: Text to display for anonymous users
gl: Texto que se mostrará aos usuarios anónimos

en: label
gl: etiqueta
