Ubercart Views (6.x-3.2) - en to hr translation catalogue (26 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Actions
hr: Akcije

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Cost
hr: Trošak

en: Country
hr: Država

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Format
hr: Oblik

en: Total
hr: Ukupno

en: Options
hr: Opcije

en: Comment
hr: Komentar

en: Is less than or equal to
hr: je manje ili jednako

en: Is equal to
hr: je jednako

en: Is greater than or equal to
hr: je više ili jednako

en: Is greater than
hr: je više

en: Is not equal to
hr: nije jednako

en: Qty
hr: Količina

en: Price
hr: Cijena

en: Add to cart
hr: Dodaj u košaricu

en: Attributes
hr: Atributi

en: Product
hr: Proizvod

en: Payment method
hr: Način plaćanja

en: Kilograms
hr: Kilogrami

en: Unit of measurement
hr: Mjerna jedinica
