Ubercart Views (6.x-3.2) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Format
ka: ფორმატი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Is less than
ka: ნაკლებია ვიდრე

en: Is less than or equal to
ka: ნაკლებია ვიდრე ან უდრის

en: Is equal to
ka: უდრის

en: Is greater than or equal to
ka: მეტია ვიდრე ან უდრის

en: Is greater than
ka: მეტია ვიდრე

en: Is not equal to
ka: არ უდრის

en: Attributes
ka: ატრიბუტები
