Ubercart Views (6.x-3.2) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Email address
kk: Email адресі

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Comment
kk: Пікір
