Ubercart Views (6.x-3.2) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Actions
km: អំពើ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Options
km: ជម្រើស

en: Comment
km: មតិ​យោបល់
