Ubercart Views (6.x-3.2) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Email address
kn: ಮಿಂಚಂಚೆ ವಿಳಾಸ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Cost
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: Total
kn: ಒಟ್ಟಾರೆ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Price
kn: ಪ್ರೈಸ್‌

en: Model
kn: ಮಾದರಿ

en: label
kn: ಲೇಬಲ್
