Ubercart Views (6.x-3.2) - en to lv translation catalogue (45 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Actions
lv: Darbības

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Cost
lv: Izmaksas

en: Country
lv: Valsts

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Format
lv: Formāts

en: Total
lv: Kopā

en: Options
lv: Iespējas

en: Creation date
lv: Izveides datums

en: Comment
lv: Komentārs

en: Is less than
lv: Ir mazāks kā

en: Is less than or equal to
lv: Ir vienāds vai mazāks kā

en: Is equal to
lv: Ir vienāds ar

en: Is greater than or equal to
lv: Ir vienāds vai lielāks kā

en: Is greater than
lv: Ir lielāks kā

en: Is not equal to
lv: Nav vienāds ar

en: Textfield
lv: Teksta lauks

en: Qty
lv: Skaits

en: Price
lv: Cena

en: Model
lv: Modelis

en: Add to cart
lv: Ielikt grozā

en: Invoice
lv: Rēķins

en: SKU
lv: Kods

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Product count
lv: Preču skaits

en: Product
lv: Prece

en: Payment method
lv: Maksājuma veids

en: Balance
lv: Bilance

en: Pounds
lv: Mārciņas

en: Grams
lv: Grami

en: Kilograms
lv: Kilogrami

en: Ounces
lv: Unces

en: Print invoice
lv: Drukāt rēķinu

en: Order ID
lv: Pas. ID

en: Selection type
lv: Izvēlēšanās veids

en: Zone
lv: Zona

en: Unit of measurement
lv: Svara mērvienība

en: List position
lv: Vieta sarakstā

en: No countries found.
lv: Nav valstis.

en: Link this field to its user
lv: Sasaistīt šo lauku ar tā lietotāju
