Ubercart Views (6.x-3.2) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Country
mn: Улс

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Format
mn: Бүтэц

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл
